Skip to main content Skip to search Skip to search Skip to main navigation

mit leckerem Kern

Filter products

82300 animonda Vom Feinsten Adult Schlemmerkern mit Huhn und Leber Hund Nassfutter
Vom Feinsten Gourmet centre with Chicken + liver Gourmet Core

fine paté with a gourmet centre

indulgence at its finest

with selected meaty ingredients

no grain, no soya

no added sugar

22 x 150 g
Art.: 82300-0
(€6.06/1 Kilogramm)
€21.78 (8.22% saved)
€19.99
82646 animonda Vom Feinsten Adult mit Schlemmerkern Schlemmerkern mit Huhn  Ei und Schinken Hund Nassfutter
Vom Feinsten Gourmet centre with Chicken, egg + ham Gourmet Core

indulgence at its finest

fine gourmet paté with a gourmet centre

with selected meaty ingredients

no added grain

no added soya

22 x 150 g
Art.: 82646-0
(€6.06/1 Kilogramm)
€21.78 (8.22% saved)
€19.99
82667 animonda Vom Feinsten Adult mit Schlemmerkern Schlemmerkern mit Rind  Ei und Schinken Hund Nassfutter
Vom Feinsten Gourmet centre with Beef, egg + ham Gourmet Core

indulgence at its finest

fine gourmet paté with a gourmet centre

with selected meaty ingredients

no added grain

no added soya

22 x 150 g
Art.: 82667-0
(€6.06/1 Kilogramm)
€21.78 (8.22% saved)
€19.99